زندگی خصوصی چهره‌های سرشناس

اول داستان

خبری که از دو روز پیش در فضای مجازی دست به دست چرخید بسیار عجیب و تکان دهنده بود، سحر دولتشاهی (همسر سابق رامبد جوان)، با همایون شجریان ازدواج کرد. شاید در اصل خود این خبر خیلی عجیب نباشد اما پر شدن آن در این فضا و سکوت هر دو طرف بیشتر به این شایعه دامن زد.

سحر دولت شاهی ۴ سال با رامبد جوان زندگی کرد و درست زمانی که به نظر می‌رسید نامشان قرار است در لیست سفید بازیگران بی حاشیه ثبت شود خبر جدایی‌اش پخش شد. مدتی بعد نگار جواهریان بازیگر دیگر سینما همسر سوم رامبد جوان شد. سحر دولتشاهی بعد از این اتفاق بازی کردن در فیلم‌های زیادی را قبول کرد و انصافاً بازی‌های خوبی از خودش در این سال‌ها نشان داد.

Image result for ‫سحر دولتشاهی و همایون‬‎

همایون شجریان بعد از ازدواج دوم پدرش با کتایون خوانساری، او گیتا خوانساری ازدواج کرد و حاصل آن یک دختر حدودا ۱۰ساله است که این روزها بعد از طلاق پدر و مادر ش زندگی می‌کند.

همایون شجریان بعد از ازدواج جنجالی پدرش و انتخاب خواهر همسر پدرش به عنوان همسر، یک‌بار سر و صدای زیادی در رسانه‌ها ایجاد کرده بود؛ اما این بار گویا صداها از حد تصورش بالاتر رفته که هنوز هیچ واکنشی نشان نداده است.

شروع همکاری

چند سال پیش همایون شجریان آلبوم نه فرشته‌ام نه شیطان» را منتشر کرد. آهنگ چرا رفتی» از این آلبوم با شعری از سیمین بهبهانی بی نهایت در میان مردم نفوذ کرد و تا مدت‌ها سر زبان‌ها بود. این آلبوم یکی از آلبوم‌های رسمی استودیویی همایون شجریان و طهمورث اظری است که در اسفند ۹۲ توسط ایران گام با ۸ قطعه اصلی با تیراژ ۵۰ هزار نسخه‌ای منتشر شد. این آلبوم در برکلی، لس‌آنجلس، استانبول و تهران ضبط شده است، آهنگسازی کل قطعات از طهمورث اظری است، تنظیم آن نیز از طهمورث اظری، به علاوه آهنگساز معروف آمریکایی دیوید گارنر است.

CVt5IOUKQGXH

در همان زمان باران کوثری با ساخت و انتشار کلیپی با همکاری چند نفر از هنرمندان باعث شد این آهنگ نه تنها دوباره سر زبان‌ها بیافتد بلکه تبدیل به دابسمش خنده داری شود که هر کس تصمیم بگیرد آن را مسخره کند. همکاری سحر دولتشاهی با تیم همایون شجریان از این کلیپ شروع شد. در این کلیپ سحر دولتشاهی، باران کوثری، امیر جدیدی، مهرداد صدیقیان، سهراب اظری، نوید محمد زاده، ستاره پسیانی و حضور داشتند.

به رغم آنکه در آغاز کلیپ تذکر داده شده بود این کلیپ تنها برای مراسم رونمایی آلبوم ساخته شده، ابتدا سایت‌های خبری و موسیقیایی نسبت به انتشار این آلبوم تأکید کردند و سپس در شبکه‌های اجتماعی، شاهد اشتراک گذاری‌اش بودیم و حتی از شبکه‌های ماهواره‌ای نیز پخش شد و به شهرت این آلبوم افزود.

در آن زمان البته همایون شجریان ساکت نماند و در گفتگویی با رومه شرق درباره این کلیپ گفت: بسیار متعجب شدم وقتی فهمیدم کلیپ رونمایی همه‌ جا پخش شده است و شبکه‌های ماهواره‌ای آن را نشان می‌دهند. چون این کار به پیشنهاد طهمورث اظری تنها برای استفاده در مراسم رونمایی ساخته شد و من از پخش غیرمنتظره آن در شبکه‌های ماهواره‌ای کاملاً غافلگیر شدم. هر چند پخش این کلیپ به دیده شدن و فراگیرشدن این اثر مخصوصاً در نزد جوان‌ترها بسیار کمک کرد.

همکاری سحر دولتشاهی با تیم همایون شجریان از کلیپ چرا رفتی» شروع شد

با وجود این تعدد نظرات، این واقعیت را نمی‌توان کتمان کرد که در عصر امروز تصویر می‌تواند به فراگیر شدن اثر موسیقی کمک کند. ساخت کلیپ برای موسیقی اصیل، امری است که تا به حال به‌ندرت در داخل ایران اتفاق افتاده است و صد در صد حرکتی رو به کمال خواهد داشت. هرگونه بازتابی در مورد کلیپ و آهنگ چرا رفتی برای من و خالقان اثر قابل توجه است و بعضاً برخی از این انتقادات می‌توانند سازنده باشند. حتی نگاه طنز به یک اثر یا کاریکاتوری از یک چهره می‌تواند دوست‌داشتنی باشد؛ به شرط آنکه حرمت‌ها را نگه داریم و در کلام و قلممان دوستی‌ها را حفظ کنیم.»

ادامه کار

چند سال بعد از ساخت این کلیپ و حواشی آن تیم اظری و شجریان دست به اقدام تازه‌ای زد و با همکاری حمید نعمت‌الله که قبلاً در دو فیلم با این دو هنرمند همکاری کرده بود، کنسرت نمایشی تاریخی را روی صحنه برد. ماجرای کنسرت نمایش سی» به قدری پر سر و صدا و جذاب بود که کمتر کسی  از دیدنش غافل شد. تکرار اجرا به دفعات، شبهای طولانی و سالنی که حتی یک شب خالی نماند. کاخ سعدآباد در فضای باز این برنامه را اجرا کرد و انصافاً یکی از ماندگارترین برنامه‌های این روزها بود. نمایشی که با داستانی تاریخی از شاهنامه به روایت نغمه ثمینی با صدای همایون شجریان و بازی سحر دولتشاهی و هنرمندان دیگر اجرا شد.

در این نمایش سحر دولتشاهی یکی از نقش‌های اصلی را بر عهده داشت، او در نقش رودابه مادر رستم بازی می‌کرد و روایت عشق با زال و سرانجام این ازدواج زاده شدن رستم محور اصلی این قصه بود. او در این نمایش به شکل تنگاتنگ با تیم شجریان همکاری داشت و ۳۰ شب در کنار هم نمایش را روی صحنه بردند.

همایون شجریان و دخترش 

پایان داستان

این همکاری اما این بار برای سحر دولتشاهی و همایون شجریان بار سنگینی به همراه داشت. اینکه چرا این همه شایعه خیلی ناگهانی در فضای مجازی دست به دست می‌شود هنوز مشخص نیست و تا زمانی که یکی از دو طرف تائید یا تکذیب این خبر را اعلام نکند باید منتظر ادامه دار شدن این داستان باشیم، اما اینکه بعد از چند همکاری با یک تیم و شاید دیده شدن این گروه با همدیگر در مکان‌های مختلف این شایعات تند می‌شود جای سؤال دارد.

چرا باید زندگی خصوصی آقا و خانم ایکس، انقدر برای مردم پر هیجان و پر کشش باشد که با ساختن چنین شایعاتی باعث برهم خوردن آرامش آنها شوند؟ حالا که دو روز از پخش این خبر گذشته نه تنها همایون شجریان و سحر دولتشاهی هیچ پاسخی به شایعات ندادند بلکه با سکوت خبری خود باعث دامن زدن بیشتر به این داستان شدند.

همایون شجریان و سحر دولتشاهی هیچ پاسخی به شایعات ندادند

اینکه چرا ترجیح دادند به جای تائید یا تکذیب سکوت کنند یک تصمیم کاملاً شخصی و در حوزه حریم خصوصی آن‌هاست. اما تجربه‌ای که در پی این شکل شایعات نهفته، نشان داده در این موارد اگر طرفین سکوت خود را بشکنند و واقعیت را مطرح کنند بازی زودتر تمام می‌شود. سکوت کردن از آنجایی که علامت رضایت هم هست می‌تواند بیشتر به تائید این قصه کمک کند. البته نباید نقش شبکه‌های اجتماعی و فضای بیمار مجازی را در این مورد نادیده گرفت، که همین چند روز پیش هم دو هنرمند دیگر سر یک شوخی اینستاگرامی مجبور به تکذیب خبر ازدواج خود شدند.

ماجرای ازدواج سحر دولتشاهی و همایون شجریان چیست ؟

ایران ناز : ، بازیگر زن سینما و سوپر استار دنیای موسیقی سوژه داغ رسانه ها شدند . خبری مبنی بر ازدواج سحر دولتشاهی با همایون شجریان ، در محافل و بین مردم دست به دست میچرخد . طبق این سخنان که هنوز منبع معتبری تایید یا تکذیب ننموده است و ممکن است شایعه باشد ، همایون شجریان با سحر دولتشاهی ازدواج میکند!

سحر دولتشاهی پس از جدایی اش از رامبد جوان اینک با خبر ازدواجش با همایون شجریان دوباره بازار شایعات را داغ نموده است سحر دولتشاهی بازیگر شناخته شده که با حاشیه طلاقش از رامبد جوان خبرساز شده بود اکنون حاشیه تازه ای به پا کرده است.

این خبر مبنی بر ازدواج سحر دولتشاهی با همایون شجریان می باشد.همـایون شجریان پسر محمد رضا شجریان خواننده پر طرفدار و محبوب است که به واسطه آهنگ های بسیار زیبایش در ذهن عموم جا دارد.همایون شجریان و سحر دولتشاهی در تئاتر سی با هم همکاری داشتند.

شایعات تایید نشده ای در فضای مجازی دست به دست می شود که همایون شـجریان از همسرش جدا شده است و با سحر دولتشاهی ازدواج کرده است.

هنوز سحر دولتشاهی و همـایون شجریان،واکنشی نسبت به این خبر نداده اند و این شایعات را تکذیب و یا تایید نکرده اند

تئاتر سی به تازگی به پایان رسده است.در این ایام به علت نمایش سی که به اجرا درآمد ،رفت و آمد های بسیاری در مجامع و مفاحل عمومی پیرامون سی صورت گرفت که این دو هنرمند محبوب را در کنار هم نشان می دهد.شاید دامن زدن به حاشیه ازدواج سحر دولتشاهی و همـایون شجریان هم به همین علت باشد.

باید منتظر ماند تا ببینیم که آیا خبر ازدواج همایون شجریان و سحر دولتشاهی صحت دارد یا خیر.سحر دولتشاهی همسر سابق رامبد جوان بوده است . وی چند سال پیش از رامبد جوان جدا شد.

با توجه به اینکه همـایون شجریان متاهل هست و خبری از جدایی وی و همسرش تا به حال منتشر نشده است. بنابراین به احتمال زیاد این خبر شایعه ای بیش نبوده و نباید به آن توجه کرد

ازدواج همایون شجریان با سحر دولتشاهی

همایون شجریان با سحر دولتشاهی

ازدواج سحر دولتشاهی

همایون شجریان و سحر دولتشاهی

آشنایی و ازدواج با رامبد جوان

سحر دولتشاهی و رامبد جوان در تئاتر باهم آشنا شدند و بیست و هفتم اسفند ماه 1387 ازدواج کردند. خانم دولت شاهی می گوید : من و رامبد دوستان مشترک زیادی داشتیم و دورادور همدیگر را می شناختیم تا اینکه کم کم حواسمان به همدیگر بیشتر جلب شد و بالاخره به ازدواج کشید. در آن زمان رامبد بعد از اینکه به من پیشنهاد ازدواج داد آمد با پدرم صحبت کرد و بعد هم مراسم خواستگاری انجام شد.

علت طلاق و جدایی این دو زوج

طلاق سحر دولتشاهی و رامبد جوان در سال 1393 پس از 6 سال زندگی مشترک در سکوت خبری انجام شد. خانم دولت شاهی همسر دوم رامبد جوان بود و معتقد بود نباید مردم وارد حریم خصوصی آن ها بشوند. در سال 93 شایعات زیادی در مورد جدایی این دو زوج در فضای مجازی مطرح می شد تا اینکه در سال 94 سحر دولتشاتی در مصاحبه اش این خبر را تأیید کرد.

سحر دولتشاهی در این مصاحبه گفت: سال 93 سال شلوغ و پرکاری در عرصه بازیگری برایم بود اما در تنهایی لذت بخش سپری شد و نه فقط به عنوان بازیگر بلکه در خیلی جهات دیگر هم رشد داشتم و این سال هم شیرینی خودش را داشت و یک رهایی جالبی برایم اتفاق افتاد.

هنوزم بعد از سال ها دلیل واقعی جدایی سحر دولت شاهی و رامبد جوان مشخص نشده است. رامبد جوان قبل از ازدواج با سحر دولت شاهی یک ازدواج ناموفق دیگر هم با ماندا روحی را تجربه کرده بود و پس از جدایی از همسر دوم خود سحر دولتشاهی و بعد از گدشت مدت زمان کمی با نگار جواهریان از بازیگران معروف سینما ازدواج کرد.

واکنش جالب سحر دولتشاهی به شایعات و حواشی اخیر

سحر دولتشاهی بازیگر سینما و تلویزیون به حاشیه های تازه ای که در اینستاگرامش بوجود آمده پاسخ داد

سحر دولت شاهی در واکنش به حاشیه های بوجود آمده برای وی در اینستاگرام نوشت:دوستان و همراهان عزیز. این تنها صفحه عمومی من در صفحات مجازیه. من در هیچ شبکه اجتماعی دیگری عضو نیستم. که البته همین صفحه هم گاهی انقدر مزین به نظرات بی رحمانه ای میشه که مرددم به داشتنش.

این تنها راه ارتباط مستقیم من با شماست و دلم میخواد از این طریق اخبار فعالیتهای جدیدم رو در اختیارتون بذارم و شاید بعضی وقتها پیشنهادی یا در میان گذاشتن احساسی. من و ادمین محترم پیج  پسته ا رو با دقت انتخاب میکنیم و همواره مواظب هستیم موجب آزار کسی نشیم و از طریق این صفحه نه کسی رو قضاوت کنیم و نه حکمی صادر کنیم. 

کمتر پیش میاد صفحه ای رو بلاک کنیم یا نظری رو پاک کنیم. بهترین قاضی خداست . امیدوارم  فضای مجازی  به فضای محترم تری تبدیل بشه که این همه خشم و تندی مدام باعث آزار و اذیت نشه. از دوستانی هم که به من لطف دارن و صفحاتی رو به نام من و به عنوان هواداری درست میکنن خواهش میکنم مثل همیشه مهربون و صبور باشن و من از همه شون ممنونم. شاد و سلامت و پر از آرامش باشین.

شوخی کاربران با این شایعه

این خبر البته در فضای مجازی با واکنش کاربران مواجهه شد و شوخی های متفاوتی را در پی داشت.

یکی از کاربران نوشته است: ‌رامبد جوان تو سری جدید خندوانه همایون شجریان و سحر دولتشاهی رو دعوت میکنه و داد میزنه ما خییییلی ازدواج میکنیم، جمعیت هم میگه خییییلی.

یکی دیگر نیز نوشته است : ‌همایون شجریان خواهر زن باباش رو طلاق داد تا همسر سابق رامبد جوان رو بگیر، ‌این سناریو رو بدن ترکیه یه سریال ۴۵۰ قسمتی ازش در میاره.

برخی نیز به شوخی جنبه تاریخی، ی داده و نوشته اند : ‌همایون شجریان و سحر دولتشاهی ازدواج کردن؟! هنرمندامون چه پررو شدن… ‌زمون شاه اینجوری نبود آقا,اونموقع نهایتا یه گوگوش بود که هر۶ماه زن یکی میشد. این هم یک شوخی متفاوت دیگر است: ‌پیشرفت یعنی سحر دولتشاهی، از دُوّه دُوّه» برسی به رها رها رها من»‌!

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها